Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 1.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0