Titles you rated
In Another CountryRated ★ 3.5
LockeRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Animal KingdomRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 0.5
The Border City 2Rated ★ 5.0- In This WorldRated ★ 4.0
Tuya's MarriageRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.5- Turn It Up To 11Rated ★ 3.0
The Night of the HunterRated ★ 4.0