Movies
Ratings
672
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 2.5
BuriedRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.5