Series
Ratings
273
A Dance From AfarRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
Happy HomeRated ★ 3.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0