Movies
Ratings
30
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0