Movies
Ratings
76
The TransporterRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0