Titles you rated
August RushRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0