Series
Ratings
94
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0