Titles you rated
SpotlightRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.5
WildRated ★ 2.5
Things to ComeRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
Brad's StatusRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0