Series
Ratings
581
Big Little LiesRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 3.5
The Greatest MarriageRated ★ 5.0- Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
SnowmanRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 1.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Righteous LoveRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 2.5
My Love Eun DongRated ★ 3.0