Titles you rated
- プライドRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5