Movies
Ratings
505
ParasiteRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5