Movies
Ratings
17
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0