Movies
Ratings
77
The WalkRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The Kids Are All RightRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0