Movies
Ratings
647
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Never Look AwayRated ★ 5.0
BorderRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 1.5