Movies
Ratings
680
Irrational ManRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
City Of The Rising SunRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 3.5- Tour de ForceRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
WildRated ★ 4.0