Movies
Ratings
100
High School Musical 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 1.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0