Titles you rated
My GirlRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5- Little WomenRated ★ 4.0
- GhostRated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
Hong Gil-dongRated ★ 5.0
Love and AmbitionRated ★ 5.0- Neko ZamuraiRated ★ 5.0
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.5