Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0