Titles you rated
TrollsRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0