Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 2.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5