Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0