Movies
Ratings
74
Broken ArrowRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0