Movies
Ratings
226
PsychokinesisRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
BraveRated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
LucyRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 0.5
MasterRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 0.5