Titles you rated
All About My MomRated ★ 3.0
Imaginary CatRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
My First TimeRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Sweden LaundryRated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0- 도라에몽 17기Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0