Titles you rated
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
Ip ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0