Titles you rated
GhajiniRated ★ 4.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 3.5
The Nutty ProfessorRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.5
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 2.5
AssassinsRated ★ 2.5
The IsleRated ★ 2.0
PajuRated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 3.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 3.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
DreddRated ★ 2.5
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0