Titles you rated
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5