Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Crypto ManRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5