Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Fight for Glory: World Series 2024Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 4.0