Movies
Ratings
31
MontageRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0