Titles you rated
Days of WrathRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 4.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0