Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Oh BrothersRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.5
BeginnersRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0