Movies
Ratings
20
Scandal MakersRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Best ChefRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
School TiesRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0