Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0