Movies
Ratings
1031
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 1.5
UpRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5