Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0