Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 1.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5