Series
Ratings
246
BootsRated ★ 3.5
Get EvenRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.5