Movies
Ratings
153
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.0