Titles you rated
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5