Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0