Movies
Ratings
319
Spider-ManRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 4.0