Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 1.5
The TunnelRated ★ 0.5
Burn After ReadingRated ★ 4.0
DeerskinRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0