Titles you rated
PixelsRated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Side EffectsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5