Movies
Ratings
67
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
OculusRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5