Series
Ratings
51
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.0