Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0