Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 0.5- PapaRated ★ 0.5
Mr. GoRated ★ 0.5
The Secret ScandalRated ★ 0.5- The ScamRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0- At Cafe 6Rated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Our School E.TRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0