Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.0
Between Friendship and LoveRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 3.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5